O nás

 

PLATÍTE POUZE ZA VYBRANÉ DORTÍKY, KTERÉ OBSAHUJÍ AŽ 8 PRAKTICKÝCH VĚCÍ PRO MIMINKO! DOPRAVA JE ZDARMA. VÍCE SE DOČTETE V SEKCI: O NÁS.

 

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKŮ

 

"Dobrý den, ráda bych poděkovala za skvělou práci. Dostali jsme dortík jako dárek pro našeho chlapečka, a měli jsme obrovskou radost. Práce skvěle odvedená, a je vidět, že dělaná s citem, vkusem a láskou. Všechno zboží je kvalitní a skvěle zakomponované. Moc děkujeme, jsme rádi, že jsme Vás mohli touto cestou poznat. Hrdličkovi, Chmelná - Křemže"

 

 

 

"K narozeni Ellinky jsme dostali zlaty dortik Princezna. Fakt prakticky darek v luxusnim designu. Uz se tesim az Ellinka doroste do tech uzasnych zlatych boticek a ani ja jsem neprisla zkratka - obsahuje i salu pro maminku ;)"

Dovolujeme si Vám představit naši společnost, která vyrábí luxusní dárky v podobě originálních plenkových dortíků pro miminka a jejich maminky. Plenkové dortíky jsou nádherným a praktickým dárkem, které jsou ideální k narození miminka, k jeho narozeninám, pod stromeček nebo prostě jen tak pro radost.

Dorty vyrábíme ze samých kvalitních ingrediencí:  plenek Pampers Premium Care, body z BIO bavlny, jemňoučkých kvalitních dek, hracích a šustících hraček (Bright Starts a Yookidoo), ponožek, botiček, stuh do vlásků, látkových plenek z BIO bavlny a krásných šál pro maminky.

Dorty jsou opravdu veliké (kromě MINI dortíků), v průměru od 23 cm do 35 cm, a obsahují až 8 praktických věcí pro miminko. Jsou navíc jedinečné svým zpracováním.

Na každý dort lze přidat kartičku se jménem miminka nebo věnováním, které můžete připojit k objednávce. Stačí připsat požadovaný text do objednávky.

Pokud si nevyberete s naší nabídky, připravíme Vám dort na přání dle Vašich požadavků, které nám můžete zaslat na email: info@plenkovydortik.cz.

 

Dorty jsou zpracované do dvou pracovních dní od přijetí objednávky. Dorty jsou zabalené do celofánu a pevné krabice.

Dortíky lze doručit na zadanou adresu.